Hizmetlerimiz
Background

Tüm Hizmetlerimiz

Tüm Hizmetlerimiz

image

Tıkalı Gider Açma

Hayatımızda vazgeçemeyeceğimiz yaşam kaynağımız olan su zaman zaman tatsız durumlar ortaya çıkarabiliyor. Takdir edersiniz ki Lavabo, Banyo, Tuvalet, Klozet, Kanalizasyon, Mutfak, Bahçe, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi vb. gibi alanlar zamanla dış etk..

İncele
image

Tıkalı Gider Görüntüleme

Son Model Cihazlarla Kanalizasyon içerisini görüntülüyoruz. Kanalizasyon borularında oluşan kırık, çatlak ve tıkanıklıkları tespit ediyoruz. Kırmadan, etrafı kirletmeden kanalizasyon arızası tespit ediyoruz. Kanalizasyon arızasını kırmadan, zarar ..

İncele
image

Arıza Bakım Onarım

Tesisat sistemleri, içerisinden akışkan geçen kapalı veya açık mekanik ve elektronik bileşenleri içeren yapı elemanları toplamıdır. Yapılarda tesisat pek çok farklı amaçla ve tipte kullanılabilir. En temel tabiri ile sıhhi tesisat, atık su t..

İncele
image

Su Kaçak Tespiti

Akustik Dinleme Cihazı : Dinleme cihazı, temiz su tesisatlarındaki kaçakların yerini hızlı bir biçimde tespit etmemize olanak sağlıyor. Noktasal olarak su kaçağını tespit etmek için kullandığımız bu cihaz; tüm servis personelle..

İncele
image

Petek Temizliği

Kalorifer petekleri kapalı devre ısıtma sistemleridir ve zamanla sıcaklık ve oksijenin etkisiyle , kireç , kışır, balçık , tortu yada çamurlaşma gibi sorunlar doğurabilir. Özellikle Antalya’da kireç oranı yüksek olduğundan kireçlenme..

İncele
image

Mekanik Tesisat Hizmetleri

Mekanik Tesisat inşaat işlerinde yaşam standartlarını ve konforu arttırmaya yönelik yapılan ve yapının iç sistemini oluşturan bileşenlerin bütünüdür. Makine mühendisliğinin etkinlik alanına giren mühendisl..

İncele
image

Vidanjör Hizmetleri

Vidanjör hizmetlerimizle tüm fabrikaların, fosseptik kuyuları, kot çamuru, mermer çamuru, yağ çekimi, otoparklar için küçük araçla fosseptik çekimi yapmaktayız. Yollarda biriken su birikintileri, altgeçitler, foseptik..

İncele